trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Šestka | 20:52 | |
Dlouhá míle | 20:55 | |
Ciolkovského | 20:56 | |
Sídliště Na Dědině | 20:57 | |
Vlastina | 20:58 | |
Divoká Šárka | 21:00 | |
Litovický potok | 21:02 | |
Libocká | 21:03 | |
Sídliště Petřiny | 21:06 | |
Petřiny | 21:07 | |
Větrník | 21:08 | |
Nad Markétou | 21:10 | |
Vypich | 21:11 | |
Vypich | 21:12 | |
Štefkova | 21:13 | |
U Ladronky | 21:14 | |
Rozýnova | 21:15 | |
Televizní věž | 21:16 | |
Diskařská | 21:17 | |
Stadion Strahov | 21:18 | |
Hybšmanka | 21:19 | |
Podbělohorská | 21:20 | |
Nad Klamovkou | 21:21 | |
Klamovka | 21:22 | |
Anděl | 21:27 | |
Na Knížecí | 21:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost