trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 19:34 | |
Lihovar | 19:36 | |
Malá Chuchle | 19:39 | |
Dostihová | 19:40 | |
Lahovičky | 19:42 | |
Lahovice | 19:44 | |
Zbraslavské náměstí | 19:47 | |
Žabovřeská | 19:49 | |
Kostrounek | 19:50 | |
Peluněk | 19:51 | |
Pod Kyjovem | 19:52 | |
U Kapličky | 19:54 | |
Škola Lipence | 19:55 | |
Lipence | 19:57 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost