trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 17:58 | |
Lihovar | 18:00 | |
Malá Chuchle | 18:03 | |
Dostihová | 18:04 | |
Lahovičky | 18:06 | |
Lahovice | 18:08 | |
Zbraslavské náměstí | 18:11 | |
Žabovřeská | 18:13 | |
Kostrounek | 18:14 | |
Peluněk | 18:15 | |
Pod Kyjovem | 18:16 | |
U Kapličky | 18:18 | |
Škola Lipence | 18:19 | |
Lipence | 18:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost