trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Uhříněves | 20:01 | |
Nové náměstí | 20:02 | |
Ke Kříži | 20:04 | |
K Pitkovičkám | 20:05 | |
Nové Pitkovice | 20:07 | |
Hříbková | 20:08 | |
Křeslice | 20:11 | |
Dolnokřeslická | 20:12 | |
Horčičkova | 20:17 | |
Háje | 20:18 | |
Metodějova | 20:20 | |
Ke Kateřinkám | 20:21 | |
Opatov | 20:23 | |
Litochlebské náměstí | 20:25 | |
Chodovská tvrz | 20:26 | |
Chodovec | 20:28 | |
Choceradská | 20:29 | |
Hlavní | 20:30 | |
Spořilov | 20:31 | |
Teplárna Michle | 20:33 | |
Chodovská | 20:34 | |
Bohdalec | 20:36 | |
Slavia | 20:38 | |
Bělocerkevská | 20:39 | |
Želivského | 21:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost