trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Čimice | 02:48 | |
Čimice | 02:49 | |
Libeňská | 02:50 | |
Řepínská | 02:51 | |
Katovická | 02:52 | |
Odra | 02:53 | |
Sídliště Bohnice | 02:55 | |
Zhořelecká | 02:56 | |
Krakov | 02:57 | |
Na Pazderce | 02:58 | |
Dunajecká | 02:59 | |
Čimický háj | 03:00 | |
Písečná | 03:02 | |
Služská | 03:03 | |
Kobylisy | 03:04 | |
Okrouhlická | 03:05 | |
Vychovatelna | 03:06 | |
Rokoska | 03:07 | |
Kuchyňka | 03:08 | |
Jankovcova | 03:09 | |
Argentinská | 03:11 | |
Vltavská | 03:12 | |
Dlouhá třída | 03:14 | |
Náměstí Republiky | 03:16 | |
Masarykovo nádraží | 03:19 | |
Hlavní nádraží | 03:21 | |
Muzeum | 03:22 | |
I. P. Pavlova | 03:27 | |
Vyšehrad | 03:30 | |
Pražského povstání | 03:31 | |
Pankrác | 03:32 | |
Zelená liška | 03:33 | |
Budějovická | 03:35 | |
Brumlovka | 03:36 | |
Vyskočilova | 03:37 | |
Pod Dálnicí | 03:38 | |
V Zápolí | 03:40 | |
Depo Kačerov | 03:41 | |
Severozápadní | 03:42 | |
Spořilov | 03:43 | |
Lešanská | 03:44 | |
Nad Pahorkem | 03:45 | |
Chodovec | 03:46 | |
Chodovská tvrz | 03:48 | |
Mokrá | 03:49 | |
Šperlova | 03:50 | |
Brechtova | 03:51 | |
Prašná | 03:52 | |
Modrá škola | 03:53 | |
Háje | 03:54 | |
Horčičkova | 03:55 | |
Jižní Město | 04:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost