trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Českomoravská | 15:48 | |
Vysočanská | 15:51 | |
Prosek | 15:55 | |
Sídliště Prosek | 15:56 | |
Střížkov | 15:57 | |
Třebenická | 15:59 | |
Štěpničná | 16:00 | |
Ládví | 16:02 | |
Kobylisy | 16:05 | |
Služská | 16:06 | |
Písečná | 16:07 | |
Čimický háj | 16:08 | |
Podhajská pole | 16:10 | |
Řepínská | 16:11 | |
Libeňská | 16:12 | |
Čimice | 16:13 | |
Sídliště Čimice | 16:14 | |
Sídliště Čimice | 16:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost