trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Českomoravská | 14:33 | |
Vysočanská | 14:36 | |
Prosek | 14:40 | |
Sídliště Prosek | 14:41 | |
Střížkov | 14:42 | |
Třebenická | 14:44 | |
Štěpničná | 14:45 | |
Ládví | 14:47 | |
Kobylisy | 14:50 | |
Služská | 14:51 | |
Písečná | 14:52 | |
Čimický háj | 14:53 | |
Podhajská pole | 14:55 | |
Řepínská | 14:56 | |
Libeňská | 14:57 | |
Čimice | 14:58 | |
Sídliště Čimice | 14:59 | |
Sídliště Čimice | 15:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost