trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Čimice | 13:52 | |
Čimice | 13:53 | |
Libeňská | 13:54 | |
Řepínská | 13:55 | |
Podhajská pole | 13:56 | |
Čimický háj | 13:57 | |
Písečná | 13:59 | |
Služská | 14:00 | |
Kobylisy | 14:01 | |
Ládví | 14:04 | |
Štěpničná | 14:05 | |
Třebenická | 14:06 | |
Střížkov | 14:08 | |
Sídliště Prosek | 14:09 | |
Prosek | 14:10 | |
Vysočanská | 14:14 | |
Českomoravská | 14:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost