trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Čimice | 12:07 | |
Čimice | 12:08 | |
Libeňská | 12:09 | |
Řepínská | 12:10 | |
Podhajská pole | 12:11 | |
Čimický háj | 12:12 | |
Písečná | 12:14 | |
Služská | 12:15 | |
Kobylisy | 12:16 | |
Ládví | 12:19 | |
Štěpničná | 12:20 | |
Třebenická | 12:21 | |
Střížkov | 12:23 | |
Sídliště Prosek | 12:24 | |
Prosek | 12:25 | |
Vysočanská | 12:29 | |
Českomoravská | 13:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost