trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Českomoravská | 11:33 | |
Vysočanská | 11:36 | |
Prosek | 11:40 | |
Sídliště Prosek | 11:41 | |
Střížkov | 11:42 | |
Třebenická | 11:44 | |
Štěpničná | 11:45 | |
Ládví | 11:47 | |
Kobylisy | 11:50 | |
Služská | 11:51 | |
Písečná | 11:52 | |
Čimický háj | 11:53 | |
Podhajská pole | 11:55 | |
Řepínská | 11:56 | |
Libeňská | 11:57 | |
Čimice | 11:58 | |
Sídliště Čimice | 11:59 | |
Sídliště Čimice | 12:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost