trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Českomoravská | 10:04 | |
Vysočanská | 10:07 | |
Prosek | 10:11 | |
Sídliště Prosek | 10:12 | |
Střížkov | 10:13 | |
Třebenická | 10:15 | |
Štěpničná | 10:16 | |
Ládví | 10:18 | |
Kobylisy | 10:21 | |
Služská | 10:22 | |
Písečná | 10:23 | |
Čimický háj | 10:24 | |
Podhajská pole | 10:26 | |
Řepínská | 10:27 | |
Libeňská | 10:28 | |
Čimice | 10:29 | |
Sídliště Čimice | 10:30 | |
Sídliště Čimice | 10:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost