trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 23:49 | |
Červeňanského | 23:50 | |
Píškova | 23:51 | |
Archeologická | 23:52 | |
Ovčí hájek | 23:53 | |
Nové Butovice | 23:55 | |
Nové Butovice | 23:56 | |
Nušlova | 23:57 | |
Šafránkova | 23:59 | |
Motol | 24:01 | |
Nemocnice Motol | 24:03 | |
Šafránecká | 24:04 | |
Vypich | 24:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost