trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 22:49 | |
Červeňanského | 22:50 | |
Píškova | 22:51 | |
Archeologická | 22:52 | |
Ovčí hájek | 22:53 | |
Nové Butovice | 22:55 | |
Nové Butovice | 22:56 | |
Nušlova | 22:57 | |
Šafránkova | 22:59 | |
Motol | 23:01 | |
Nemocnice Motol | 23:03 | |
Šafránecká | 23:04 | |
Vypich | 23:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost