trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 20:22 | |
Červeňanského | 20:23 | |
Píškova | 20:24 | |
Archeologická | 20:25 | |
Ovčí hájek | 20:26 | |
Nové Butovice | 20:28 | |
Nové Butovice | 20:29 | |
Nušlova | 20:30 | |
Šafránkova | 20:32 | |
Motol | 20:35 | |
Nemocnice Motol | 20:37 | |
Šafránecká | 20:38 | |
Vypich | 21:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost