trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 23:31 | |
Červeňanského | 23:32 | |
Píškova | 23:33 | |
Amforová | 23:34 | |
Luka | 23:36 | |
Vackova | 23:37 | |
Stodůlky | 23:39 | |
Lýskova | 23:40 | |
Bavorská | 23:41 | |
Bílý Beránek | 23:42 | |
Slánská | 23:45 | |
Bazovského | 23:46 | |
Za Slánskou silnicí | 23:47 | |
Radnice Řepy | 23:48 | |
Reinerova | 23:50 | |
Jiviny | 23:52 | |
Staré náměstí | 23:53 | |
Nádraží Ruzyně | 23:54 | |
Ciolkovského | 23:55 | |
Sídliště Na Dědině | 23:56 | |
Vlastina | 23:57 | |
Divoká Šárka | 23:58 | |
Nad Džbánem | 24:00 | |
Nádraží Veleslavín | 24:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost