trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 19:18 | |
Horčičkova | 19:19 | |
Jakobiho | 19:22 | |
Sídliště Petrovice | 19:23 | |
Janovská | 19:25 | |
Na Křečku | 19:26 | |
Holoubkovská | 19:27 | |
Na Vartě | 19:28 | |
Boloňská | 19:29 | |
Řepčická | 19:31 | |
K Lesoparku | 19:32 | |
Hostivařská | 19:34 | |
Na Groši | 19:35 | |
Záveská | 19:36 | |
Sídliště Na Groši | 19:37 | |
U Průseku | 19:38 | |
Zahradní Město | 19:40 | |
Na Padesátém | 19:41 | |
Skalka | 19:43 | |
V Rybníčkách | 19:44 | |
Štěchovická | 19:45 | |
Strašnická | 19:47 | |
Pod Rapidem | 19:49 | |
Murmanská | 19:50 | |
Volyňská | 19:51 | |
Vlašimská | 19:53 | |
Orionka | 19:55 | |
Flora | 19:57 | |
Olšanské náměstí | 19:59 | |
Rokycanova | 20:00 | |
Tachovské náměstí | 20:02 | |
U Památníku | 20:03 | |
Pernerova | 20:04 | |
Florenc | 20:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost