trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Radotín | 21:35 | |
Otínská | 21:36 | |
Nádraží Radotín | 21:38 | |
U Jankovky | 21:39 | |
Vrážská | 21:40 | |
Přeštínská | 21:41 | |
Zahradnictví | 21:42 | |
Závodiště Chuchle | 21:43 | |
Radotínská | 21:44 | |
Starolázeňská | 21:45 | |
Malá Chuchle | 21:47 | |
Lihovar | 21:50 | |
Smíchovské nádraží | 22:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost