trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Radotín | 20:05 | |
Otínská | 20:06 | |
Nádraží Radotín | 20:08 | |
U Jankovky | 20:09 | |
Vrážská | 20:10 | |
Přeštínská | 20:11 | |
Zahradnictví | 20:12 | |
Závodiště Chuchle | 20:13 | |
Radotínská | 20:14 | |
Starolázeňská | 20:16 | |
Malá Chuchle | 20:18 | |
Lihovar | 20:21 | |
Smíchovské nádraží | 21:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost