trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Radotín | 19:05 | |
Otínská | 19:06 | |
Nádraží Radotín | 19:08 | |
U Jankovky | 19:09 | |
Vrážská | 19:10 | |
Přeštínská | 19:11 | |
Zahradnictví | 19:12 | |
Závodiště Chuchle | 19:13 | |
Radotínská | 19:14 | |
Starolázeňská | 19:16 | |
Malá Chuchle | 19:18 | |
Lihovar | 19:21 | |
Smíchovské nádraží | 19:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost