trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Baně | 09:47 | |
Pod Zatáčkou | 09:48 | |
Na Drahách | 09:49 | |
Žabovřesky | 09:50 | |
U Včely | 09:52 | |
Elišky Přemyslovny | 09:53 | |
Zbraslavské náměstí | 09:54 | |
Lahovice | 09:56 | |
Lahovičky | 09:58 | |
Dostihová | 09:59 | |
Malá Chuchle | 10:01 | |
Lihovar | 10:04 | |
Smíchovské nádraží | 10:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost