trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 16:58 | |
Lihovar | 17:00 | |
Malá Chuchle | 17:03 | |
Dostihová | 17:04 | |
Lahovičky | 17:06 | |
Lahovice | 17:08 | |
Zbraslavské náměstí | 17:11 | |
Žabovřeská | 17:13 | |
Kostrounek | 17:14 | |
Peluněk | 17:15 | |
Pod Kyjovem | 17:16 | |
U Kapličky | 17:18 | |
Škola Lipence | 17:19 | |
Lipence | 17:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost