trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lipence | 12:29 | |
Škola Lipence | 12:29 | |
U Kapličky | 12:31 | |
Pod Kyjovem | 12:32 | |
Peluněk | 12:33 | |
Kostrounek | 12:34 | |
Sídliště Zbraslav | 12:35 | |
Elišky Přemyslovny | 12:38 | |
Zbraslavské náměstí | 12:39 | |
Lahovice | 12:41 | |
Lahovičky | 12:43 | |
Dostihová | 12:44 | |
Malá Chuchle | 12:46 | |
Lihovar | 12:49 | |
Smíchovské nádraží | 13:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost