trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 15:58 | |
Lihovar | 16:00 | |
Malá Chuchle | 16:03 | |
Dostihová | 16:04 | |
Lahovičky | 16:06 | |
Lahovice | 16:08 | |
Zbraslavské náměstí | 16:11 | |
Žabovřeská | 16:13 | |
Kostrounek | 16:14 | |
Peluněk | 16:15 | |
Pod Kyjovem | 16:16 | |
U Kapličky | 16:18 | |
Škola Lipence | 16:19 | |
Lipence | 16:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost