trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 07:33 | |
Stodůlky | 07:35 | |
Luka | 07:37 | |
Lužiny | 07:39 | |
Hůrka | 07:40 | |
Nové Butovice | 07:42 | |
Jinonice | 07:44 | |
Radlická | 07:46 | |
Smíchovské nádraží | 07:48 | |
Anděl | 07:50 | |
Karlovo náměstí | 07:52 | |
Národní třída | 07:54 | |
Můstek - B | 07:55 | |
Náměstí Republiky | 07:56 | |
Florenc - B | 07:58 | |
Křižíkova | 07:59 | |
Invalidovna | 08:01 | |
Palmovka | 08:03 | |
Českomoravská | 08:05 | |
Vysočanská | 08:07 | |
Kolbenova | 08:08 | |
Hloubětín | 08:10 | |
Rajská zahrada | 08:13 | |
Černý Most | 08:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost