trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 06:49 | |
Rajská zahrada | 06:50 | |
Hloubětín | 06:53 | |
Kolbenova | 06:55 | |
Vysočanská | 06:56 | |
Českomoravská | 06:58 | |
Palmovka | 07:00 | |
Invalidovna | 07:02 | |
Křižíkova | 07:03 | |
Florenc - B | 07:05 | |
Náměstí Republiky | 07:06 | |
Můstek - B | 07:08 | |
Národní třída | 07:09 | |
Karlovo náměstí | 07:11 | |
Anděl | 07:13 | |
Smíchovské nádraží | 07:15 | |
Radlická | 07:17 | |
Jinonice | 07:19 | |
Nové Butovice | 07:21 | |
Hůrka | 07:23 | |
Lužiny | 07:25 | |
Luka | 07:26 | |
Stodůlky | 07:28 | |
Zličín | 07:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost