trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nedvězí | 08:07 | |
Pánkova | 08:08 | |
U Rozcestí | 08:10 | |
K Říčanům | 08:11 | |
Nad Parkánem | 08:12 | |
Nad Dvorem | 08:14 | |
Škola Kolovraty | 08:15 | |
Tehovičky | 08:16 | |
Kolovraty | 08:17 | |
Venušina | 08:20 | |
Uhříněves | 08:22 | |
Nové náměstí | 08:23 | |
Picassova | 08:24 | |
Na Vrchách | 08:26 | |
Na Blanici | 08:27 | |
Betonárka | 08:28 | |
Sídliště Petrovice | 08:29 | |
Jakobiho | 08:30 | |
Horčičkova | 08:33 | |
Háje | 09:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost