trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 15:24 | |
Červeňanského | 15:25 | |
Píškova | 15:26 | |
Amforová | 15:27 | |
Luka | 15:29 | |
Vackova | 15:30 | |
Stodůlky | 15:32 | |
Lýskova | 15:33 | |
Bavorská | 15:34 | |
Bílý Beránek | 15:35 | |
Slánská | 15:38 | |
Bazovského | 15:39 | |
Za Slánskou silnicí | 15:41 | |
Radnice Řepy | 15:42 | |
Reinerova | 15:44 | |
Jiviny | 15:46 | |
Staré náměstí | 15:47 | |
Nádraží Ruzyně | 15:48 | |
Ciolkovského | 15:49 | |
Sídliště Na Dědině | 15:50 | |
Vlastina | 15:51 | |
Divoká Šárka | 15:53 | |
Nad Džbánem | 15:55 | |
Nádraží Veleslavín | 16:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost