trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Veleslavín | 14:42 | |
Nad Džbánem | 14:43 | |
Divoká Šárka | 14:46 | |
Vlastina | 14:48 | |
Sídliště Na Dědině | 14:49 | |
Ciolkovského | 14:50 | |
Nádraží Ruzyně | 14:51 | |
Staré náměstí | 14:52 | |
Jiviny | 14:53 | |
Reinerova | 14:55 | |
Radnice Řepy | 14:56 | |
Za Slánskou silnicí | 14:58 | |
Bazovského | 14:59 | |
Slánská | 15:01 | |
Bílý Beránek | 15:03 | |
Bavorská | 15:04 | |
Lýskova | 15:05 | |
Stodůlky | 15:07 | |
Vackova | 15:09 | |
Luka | 15:11 | |
Amforová | 15:12 | |
Píškova | 15:14 | |
Červeňanského | 15:15 | |
Ohradské náměstí | 15:16 | |
Velká Ohrada | 15:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost