trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Veleslavín | 12:27 | |
Nad Džbánem | 12:28 | |
Divoká Šárka | 12:31 | |
Vlastina | 12:33 | |
Sídliště Na Dědině | 12:34 | |
Ciolkovského | 12:35 | |
Nádraží Ruzyně | 12:36 | |
Staré náměstí | 12:37 | |
Jiviny | 12:38 | |
Reinerova | 12:40 | |
Radnice Řepy | 12:41 | |
Za Slánskou silnicí | 12:43 | |
Bazovského | 12:44 | |
Slánská | 12:46 | |
Bílý Beránek | 12:48 | |
Bavorská | 12:49 | |
Lýskova | 12:50 | |
Stodůlky | 12:52 | |
Vackova | 12:54 | |
Luka | 12:56 | |
Amforová | 12:57 | |
Píškova | 12:59 | |
Červeňanského | 13:00 | |
Ohradské náměstí | 13:01 | |
Velká Ohrada | 13:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost