trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 09:59 | |
Červeňanského | 10:00 | |
Píškova | 10:01 | |
Amforová | 10:02 | |
Luka | 10:04 | |
Vackova | 10:05 | |
Stodůlky | 10:07 | |
Lýskova | 10:08 | |
Bavorská | 10:09 | |
Bílý Beránek | 10:10 | |
Slánská | 10:13 | |
Bazovského | 10:14 | |
Za Slánskou silnicí | 10:16 | |
Radnice Řepy | 10:17 | |
Reinerova | 10:19 | |
Jiviny | 10:21 | |
Staré náměstí | 10:22 | |
Nádraží Ruzyně | 10:23 | |
Ciolkovského | 10:24 | |
Sídliště Na Dědině | 10:25 | |
Vlastina | 10:26 | |
Divoká Šárka | 10:28 | |
Nad Džbánem | 10:30 | |
Nádraží Veleslavín | 10:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost