trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 22:51 | |
Červeňanského | 22:52 | |
Píškova | 22:53 | |
Amforová | 22:54 | |
Luka | 22:56 | |
Vackova | 22:57 | |
Stodůlky | 22:59 | |
Lýskova | 23:00 | |
Bavorská | 23:01 | |
Bílý Beránek | 23:02 | |
Slánská | 23:05 | |
Bazovského | 23:06 | |
Za Slánskou silnicí | 23:07 | |
Radnice Řepy | 23:08 | |
Reinerova | 23:10 | |
Jiviny | 23:12 | |
Staré náměstí | 23:13 | |
Nádraží Ruzyně | 23:14 | |
Ciolkovského | 23:15 | |
Sídliště Na Dědině | 23:16 | |
Vlastina | 23:17 | |
Divoká Šárka | 23:18 | |
Nad Džbánem | 23:20 | |
Nádraží Veleslavín | 23:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost