trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jižní Město | 21:18 | |
Horčičkova | 21:19 | |
Háje | 21:20 | |
Metodějova | 21:21 | |
Ke Kateřinkám | 21:22 | |
Opatov | 21:24 | |
Litochlebské náměstí | 21:26 | |
Chodovská tvrz | 21:27 | |
Chodovec | 21:29 | |
Choceradská | 21:30 | |
Hlavní | 21:31 | |
Spořilov | 21:32 | |
Teplárna Michle | 21:34 | |
Chodovská | 21:35 | |
Bohdalec | 21:37 | |
Slavia | 21:39 | |
Bělocerkevská | 21:40 | |
Želivského | 21:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost