trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jižní Město | 18:01 | |
Horčičkova | 18:02 | |
Háje | 18:03 | |
Metodějova | 18:05 | |
Ke Kateřinkám | 18:06 | |
Opatov | 18:08 | |
Litochlebské náměstí | 18:10 | |
Chodovská tvrz | 18:11 | |
Chodovec | 18:13 | |
Choceradská | 18:14 | |
Hlavní | 18:15 | |
Spořilov | 18:16 | |
Teplárna Michle | 18:18 | |
Chodovská | 18:19 | |
Bohdalec | 18:21 | |
Slavia | 18:23 | |
Bělocerkevská | 18:24 | |
Želivského | 18:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost