trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Uhříněves | 16:01 | |
Nové náměstí | 16:02 | |
Ke Kříži | 16:04 | |
K Pitkovičkám | 16:05 | |
Nové Pitkovice | 16:07 | |
Hříbková | 16:08 | |
Křeslice | 16:11 | |
Dolnokřeslická | 16:12 | |
Horčičkova | 16:17 | |
Háje | 16:18 | |
Metodějova | 16:20 | |
Ke Kateřinkám | 16:21 | |
Opatov | 16:23 | |
Litochlebské náměstí | 16:25 | |
Chodovská tvrz | 16:26 | |
Chodovec | 16:28 | |
Choceradská | 16:29 | |
Hlavní | 16:30 | |
Spořilov | 16:31 | |
Teplárna Michle | 16:33 | |
Chodovská | 16:34 | |
Bohdalec | 16:36 | |
Slavia | 16:38 | |
Bělocerkevská | 16:39 | |
Želivského | 17:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost