trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 10:58 | |
Želivského | 10:59 | |
Bělocerkevská | 11:01 | |
Slavia | 11:02 | |
Bohdalec | 11:04 | |
Chodovská | 11:06 | |
Teplárna Michle | 11:07 | |
Spořilov | 11:09 | |
Lešanská | 11:11 | |
Nad Pahorkem | 11:12 | |
Chodovec | 11:14 | |
Chodovská tvrz | 11:16 | |
Litochlebské náměstí | 11:17 | |
Opatov | 11:18 | |
Ke Kateřinkám | 11:21 | |
Metodějova | 11:22 | |
Háje | 11:24 | |
Horčičkova | 11:25 | |
Dolnokřeslická | 11:29 | |
Křeslice | 11:30 | |
Hříbková | 11:33 | |
Nové Pitkovice | 11:34 | |
K Pitkovičkám | 11:36 | |
Ke Kříži | 11:37 | |
Nové náměstí | 11:39 | |
Picassova | 11:40 | |
Nádraží Uhříněves | 12:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost