trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Uhříněves | 05:48 | |
Nové náměstí | 05:49 | |
Ke Kříži | 05:50 | |
K Pitkovičkám | 05:51 | |
Nové Pitkovice | 05:53 | |
Hříbková | 05:54 | |
Křeslice | 05:57 | |
Dolnokřeslická | 05:58 | |
Horčičkova | 06:02 | |
Háje | 06:03 | |
Metodějova | 06:04 | |
Ke Kateřinkám | 06:05 | |
Opatov | 06:07 | |
Litochlebské náměstí | 06:09 | |
Chodovská tvrz | 06:10 | |
Chodovec | 06:12 | |
Choceradská | 06:13 | |
Hlavní | 06:14 | |
Spořilov | 06:15 | |
Teplárna Michle | 06:17 | |
Chodovská | 06:18 | |
Bohdalec | 06:20 | |
Slavia | 06:22 | |
Bělocerkevská | 06:23 | |
Želivského | 06:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost