trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bohdalec | 05:04 | |
Chodovská | 05:05 | |
Teplárna Michle | 05:06 | |
Spořilov | 05:08 | |
Lešanská | 05:09 | |
Nad Pahorkem | 05:10 | |
Chodovec | 05:12 | |
Chodovská tvrz | 05:14 | |
Litochlebské náměstí | 05:15 | |
Opatov | 05:16 | |
Ke Kateřinkám | 05:19 | |
Metodějova | 05:20 | |
Háje | 05:22 | |
Horčičkova | 05:23 | |
Dolnokřeslická | 05:27 | |
Křeslice | 05:28 | |
Hříbková | 05:30 | |
Nové Pitkovice | 05:31 | |
K Pitkovičkám | 05:33 | |
Ke Kříži | 05:34 | |
Nové náměstí | 05:36 | |
Picassova | 05:37 | |
Nádraží Uhříněves | 05:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost