trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Staroměstská | 08:49 | |
Právnická fakulta | 08:50 | |
Nemocnice Na Františku | 08:52 | |
Dlouhá třída | 08:54 | |
Náměstí Republiky | 08:56 | |
Bílá labuť | 08:58 | |
Florenc | 09:00 | |
Pernerova | 09:01 | |
U Památníku | 09:03 | |
Tachovské náměstí | 09:04 | |
Černínova | 09:06 | |
Ohrada | 09:07 | |
Ohrada | 09:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost