trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Staroměstská | 20:26 | |
Právnická fakulta | 20:27 | |
Nemocnice Na Františku | 20:29 | |
Dlouhá třída | 20:31 | |
Náměstí Republiky | 20:33 | |
Bílá labuť | 20:35 | |
Florenc | 20:37 | |
Pernerova | 20:38 | |
U Památníku | 20:40 | |
Tachovské náměstí | 20:41 | |
Černínova | 20:43 | |
Ohrada | 20:44 | |
Ohrada | 20:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost