trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Čakovice | 06:46 | |
Náměstí Jiřího Berana | 06:47 | |
Ke Stadionu | 06:48 | |
Nádraží Čakovice | 06:48 | |
Cukrovar Čakovice | 06:49 | |
Za Avií | 06:50 | |
Obchodní centrum Čakovice | 06:52 | |
Na Pramenech | 06:53 | |
Ďáblice | 06:54 | |
Kokořínská | 06:56 | |
Na Štamberku | 06:57 | |
U Spojů | 06:58 | |
Klášterecká | 06:59 | |
Osecká | 07:00 | |
V Kratinách | 07:01 | |
Sídliště Čimice | 07:03 | |
Čimice | 07:04 | |
Libeňská | 07:05 | |
Řepínská | 07:06 | |
Katovická | 07:07 | |
Odra | 07:08 | |
Zhořelecká | 07:09 | |
Krakov | 07:10 | |
Poliklinika Mazurská | 07:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost