trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 11:17 | |
Poliklinika Černý Most | 11:18 | |
Ronešova | 11:19 | |
Rajská zahrada | 11:20 | |
Hutě | 11:23 | |
Jordánská | 11:24 | |
Lipnická | 11:25 | |
Sicherova | 11:26 | |
Plynárna Satalice | 11:27 | |
Sportareál Satalice | 11:27 | |
Nádraží Satalice | 11:28 | |
Satalice | 11:29 | |
Satalická obora | 11:30 | |
Satalice | 11:31 | |
Dřevařská | 11:32 | |
Nymburská | 11:33 | |
Kbely | 11:34 | |
Kbely | 11:36 | |
Bakovská | 11:37 | |
Sportovní centrum Kbely | 11:38 | |
Kbelský lesopark | 11:39 | |
Toužimská | 11:41 | |
Staré Letňany | 11:42 | |
Avia Letňany | 11:43 | |
Krausova | 11:44 | |
Fryčovická | 11:45 | |
Tupolevova | 11:47 | |
Dobratická | 11:48 | |
Výstaviště Letňany | 11:49 | |
Letňany | 11:50 | |
Letňanská | 11:52 | |
Českolipská | 11:53 | |
Poliklinika Prosek | 11:55 | |
Střížkov | 11:56 | |
Teplická | 11:57 | |
Madlina | 11:59 | |
Čertův vršek | 12:00 | |
Bulovka | 12:02 | |
Vychovatelna | 12:04 | |
Rokoska | 12:05 | |
Kuchyňka | 12:06 | |
Jankovcova | 12:07 | |
Nádraží Holešovice | 12:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost