trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 08:28 | |
Poliklinika Černý Most | 08:29 | |
Ronešova | 08:30 | |
Rajská zahrada | 08:31 | |
Hutě | 08:34 | |
Jordánská | 08:35 | |
Lipnická | 08:36 | |
Sicherova | 08:37 | |
Plynárna Satalice | 08:38 | |
Sportareál Satalice | 08:38 | |
Nádraží Satalice | 08:39 | |
Satalice | 08:40 | |
Satalická obora | 08:41 | |
Satalice | 08:42 | |
Dřevařská | 08:43 | |
Nymburská | 08:44 | |
Kbely | 08:45 | |
Kbely | 08:47 | |
Bakovská | 08:48 | |
Sportovní centrum Kbely | 08:49 | |
Kbelský lesopark | 08:50 | |
Toužimská | 08:52 | |
Staré Letňany | 08:53 | |
Avia Letňany | 08:54 | |
Krausova | 08:55 | |
Fryčovická | 08:56 | |
Tupolevova | 08:58 | |
Dobratická | 08:59 | |
Výstaviště Letňany | 09:00 | |
Letňany | 09:01 | |
Letňanská | 09:03 | |
Českolipská | 09:04 | |
Poliklinika Prosek | 09:06 | |
Střížkov | 09:07 | |
Teplická | 09:08 | |
Madlina | 09:10 | |
Čertův vršek | 09:11 | |
Bulovka | 09:13 | |
Vychovatelna | 09:15 | |
Rokoska | 09:16 | |
Kuchyňka | 09:17 | |
Jankovcova | 09:18 | |
Nádraží Holešovice | 09:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost