jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
200
Kobylisy - Sídliště Bohnice
trasa
zastávka
čas
Kobylisy
23:18
vystoupit »
Písečná
23:20
vystoupit »
Čimický háj
23:21
vystoupit »
Podhajská pole
23:23
vystoupit »
Katovická
23:24
vystoupit »
Odra
23:25
vystoupit »
Zhořelecká
23:26
vystoupit »
Sídliště Bohnice
23:37
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.