trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 15:30 | |
Modrá škola | 15:31 | |
Brechtova | 15:32 | |
Šperlova | 15:33 | |
Donovalská | 15:35 | |
Brodského | 15:37 | |
Benkova | 15:38 | |
Pod Chodovem | 15:39 | |
Chodov | 15:41 | |
Jarníkova | 15:42 | |
Na Jelenách | 15:44 | |
Na Proutcích | 15:46 | |
U Studánky | 15:49 | |
Sídliště Písnice | 15:52 | |
U Libušské sokolovny | 15:53 | |
Jirčanská | 15:54 | |
Pavlíkova | 15:56 | |
Přírodní | 15:57 | |
Chýnovská | 15:58 | |
Nové dvory | 15:59 | |
Cílkova | 16:00 | |
Lhotecký les | 16:01 | |
Sídliště Lhotka | 16:02 | |
Lhotka | 16:03 | |
Novodvorská | 16:04 | |
Sídliště Novodvorská | 16:05 | |
Jílovská | 16:07 | |
Vrbova | 16:09 | |
Ve Studeném | 16:10 | |
Branické náměstí | 16:12 | |
U Staré pošty | 16:13 | |
Přístaviště | 16:14 | |
Lihovar | 16:18 | |
Smíchovské nádraží | 16:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost