trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Písnice | 12:07 | |
U Libušské sokolovny | 12:08 | |
Jirčanská | 12:09 | |
Pavlíkova | 12:11 | |
Přírodní | 12:12 | |
Chýnovská | 12:13 | |
Nové dvory | 12:14 | |
Cílkova | 12:15 | |
Lhotecký les | 12:16 | |
Sídliště Lhotka | 12:17 | |
Lhotka | 12:18 | |
Novodvorská | 12:19 | |
Sídliště Novodvorská | 12:20 | |
Jílovská | 12:22 | |
Vrbova | 12:24 | |
Ve Studeném | 12:25 | |
Branické náměstí | 12:27 | |
U Staré pošty | 12:28 | |
Přístaviště | 12:29 | |
Lihovar | 12:33 | |
Smíchovské nádraží | 12:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost