trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 06:24 | |
Lihovar | 06:26 | |
Přístaviště | 06:29 | |
U Staré pošty | 06:30 | |
Branické náměstí | 06:31 | |
Ve Studeném | 06:33 | |
Jílovská | 06:35 | |
Sídliště Novodvorská | 06:37 | |
Novodvorská | 06:38 | |
Lhotka | 06:39 | |
Sídliště Lhotka | 06:40 | |
Lhotecký les | 06:41 | |
Cílkova | 06:42 | |
Nové dvory | 06:43 | |
Přírodní | 06:44 | |
Pavlíkova | 06:45 | |
Jirčanská | 06:46 | |
U Libušské sokolovny | 06:48 | |
Sídliště Písnice | 06:49 | |
U Studánky | 06:51 | |
Na Proutcích | 06:54 | |
Na Jelenách | 06:56 | |
Jarníkova | 06:57 | |
Chodov | 06:59 | |
Pod Chodovem | 07:01 | |
Benkova | 07:02 | |
Brodského | 07:03 | |
Donovalská | 07:05 | |
Šperlova | 07:06 | |
Brechtova | 07:07 | |
Prašná | 07:08 | |
Modrá škola | 07:09 | |
Háje | 07:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost