trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 13:00 | |
Modrá škola | 13:01 | |
Brechtova | 13:02 | |
Šperlova | 13:03 | |
Donovalská | 13:05 | |
Brodského | 13:07 | |
Benkova | 13:08 | |
Pod Chodovem | 13:09 | |
Chodov | 13:11 | |
Jarníkova | 13:12 | |
Na Jelenách | 13:14 | |
Na Proutcích | 13:16 | |
U Studánky | 13:19 | |
Sídliště Písnice | 13:22 | |
U Libušské sokolovny | 13:23 | |
Jirčanská | 13:24 | |
Pavlíkova | 13:26 | |
Přírodní | 13:27 | |
Chýnovská | 13:28 | |
Nové dvory | 13:29 | |
Cílkova | 13:30 | |
Lhotecký les | 13:31 | |
Sídliště Lhotka | 13:32 | |
Lhotka | 13:33 | |
Novodvorská | 13:34 | |
Sídliště Novodvorská | 13:35 | |
Jílovská | 13:37 | |
Vrbova | 13:39 | |
Ve Studeném | 13:40 | |
Branické náměstí | 13:42 | |
U Staré pošty | 13:43 | |
Přístaviště | 13:44 | |
Lihovar | 13:48 | |
Smíchovské nádraží | 14:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost