trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 07:24 | |
Lihovar | 07:26 | |
Přístaviště | 07:29 | |
U Staré pošty | 07:30 | |
Branické náměstí | 07:31 | |
Ve Studeném | 07:33 | |
Jílovská | 07:35 | |
Sídliště Novodvorská | 07:37 | |
Novodvorská | 07:38 | |
Lhotka | 07:39 | |
Sídliště Lhotka | 07:40 | |
Lhotecký les | 07:41 | |
Cílkova | 07:42 | |
Nové dvory | 07:43 | |
Přírodní | 07:44 | |
Pavlíkova | 07:45 | |
Jirčanská | 07:46 | |
U Libušské sokolovny | 07:48 | |
Sídliště Písnice | 08:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost