trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 16:09 | |
Lihovar | 16:11 | |
Přístaviště | 16:15 | |
U Staré pošty | 16:16 | |
Branické náměstí | 16:17 | |
Ve Studeném | 16:19 | |
Jílovská | 16:21 | |
Sídliště Novodvorská | 16:23 | |
Novodvorská | 16:24 | |
Lhotka | 16:25 | |
Sídliště Lhotka | 16:26 | |
Lhotecký les | 16:27 | |
Cílkova | 16:28 | |
Nové dvory | 16:30 | |
Přírodní | 16:31 | |
Pavlíkova | 16:32 | |
Jirčanská | 16:33 | |
U Libušské sokolovny | 16:35 | |
Sídliště Písnice | 17:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost