trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kačerov | 17:34 | |
U Labutě | 17:35 | |
Nemocnice Krč | 17:37 | |
Zálesí | 17:38 | |
Sulická | 17:39 | |
Novodvorská | 17:41 | |
Sídliště Novodvorská | 17:42 | |
Jílovská | 17:44 | |
Vrbova | 17:46 | |
Ve Studeném | 17:47 | |
Branické náměstí | 17:49 | |
U Staré pošty | 17:50 | |
Přístaviště | 17:51 | |
Lihovar | 17:55 | |
Smíchovské nádraží | 18:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost